+420 732 355 685

Banket, galavečeře

Banket, nebo-li galavečeře, je významná formální akce, kam hosté přicházejí pouze na základě pozvánek. Tato akce má svá pravidla a dresscode, hosté jsou usazeni podle předem připraveného zasedacího pořádku a několikachodové menu je připraveno předem a hostům je servíruje profesionální personál tak, že každý chod je před hosty předložen ve stejnou chvíli.

Pokud byste své obchodní partnery či přátele rádi ohromili slavnostní akcí na špičkové úrovni, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme s kompletní organizací této jedinečné akce.

Zaujala Vás naše nabídka cateringu? Zavolejte nám na číslo 732 355 685 nebo nám napište více o plánované události do našeho kontaktního formuláře.
Generali, Klášter minoritů sv. Jakuba – banket

Svatba

Specifickou formou banketu je svatební hostina, jež má pro všechny zúčastněné obvykle mnohem vyšší citovou hodnotu. Pokud chcete Váš svatební den prožít naprosto jedinečným způsobem a neradi byste se před takovou radostnou událostí trápili starostmi, neváhejte celou organizaci svatební hostiny svěřit do rukou profesionálům.

Díky našim bohatým zkušenostem s organizací různorodých akcí Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného místa na hostinu, poradíme Vám se sestavením neodolatelného svatebního menu, pomůžeme s pohádkovou výzdobou místa i s organizací zábavného programu pro svatební hosty. Vše tak, abyste se v tento významný den mohli soustředit jen na oslavu Vaší lásky.

Svatební catering, zámek Třebušín

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a napište nám jakou akci chystáte.
Co nejdříve Vás budeme kontaktovat a sestavíme catering na míru.
Global Catering Praha ©