Skip to main content

Reference

Cateringu dáváme celé své srdce a našim váženým klientům se vždy snažíme kromě perfektního kvalitního servisu za přijatelnou cenu předat i něco navíc, kousek naší vášně a nadšení pro dobré jídlo a pití. Proto se k nám klienti také rádi vracejí.
 • Česká kardiologická společnost

  "Služeb společnosti Global Catering využíváme opakovaně pro menší i větší konference, vždy s naprostou spokojeností. Flexibilita, nadstandardní služby, příjemná a rychlá komunikace, profesionalita - to je jen zlomek z mnoha kvalit, které Global Catering nabízí. Děkujeme! "
  Denisa Ebelová
 • Český egyptologický ústav

  "Český egyptologický ústav má již řadu let s potěšením spolupracuje se společností Global Catering při pořádání mezinárodních konferencí, sympozií a setkání. Kromě vynikajícího poměru mezi cenou a kvalitou poskytuje Global Catering svým klientům neustále flexibilní přístup, výjimečné služby, vysokou spolehlivost a velmi osobní přístup, který našim akcím dodává něco navíc."
  Filip Coppens
 • CZECHINVEST

  "S Global Catering spolupracujeme pravidelně již řadu let, neboť je to kvalitní služba, na kterou se můžeme spolehnout. Chutná jídla jsou od Global Catering samozřejmostí, ale také oceňujeme velmi vstřícný přístup vyhovět všem našim přáním. Vždy se skvělým výsledkem."
  Ing. Jana Šmotková
 • CONFERENCE PARTNERS PRAGUE S.R.O.

  "Jsme dlouholetí klienti společnosti Globalcatering. Pro naše konference a kongresy, pokud to daná lokalita povoluje, angažujeme pouze Globalcatering a to díky jejich extrémní flexibilitě, osobnímu přístupu, nadstandartním službám a hlavně díky spokojeným klientům, kteří se mj. i díky cateringovým službám vracejí."
  Martin Zein