Skip to main content

Reference

Cateringu dáváme celé své srdce a našim váženým klientům se vždy snažíme kromě perfektního kvalitního servisu za přijatelnou cenu předat i něco navíc, kousek naší vášně a nadšení pro dobré jídlo a pití. Proto se k nám klienti také rádi vracejí.

Česká kardiologická společnost

"Služeb společnosti Global Catering využíváme opakovaně pro menší i větší konference, vždy s naprostou spokojeností. Flexibilita, nadstandardní služby, příjemná a rychlá komunikace, profesionalita - to je jen zlomek z mnoha kvalit, které Global Catering nabízí. Děkujeme! "
Denisa Ebelová

Český egyptologický ústav

"Český egyptologický ústav má již řadu let s potěšením spolupracuje se společností Global Catering při pořádání mezinárodních konferencí, sympozií a setkání. Kromě vynikajícího poměru mezi cenou a kvalitou poskytuje Global Catering svým klientům neustále flexibilní přístup, výjimečné služby, vysokou spolehlivost a velmi osobní přístup, který našim akcím dodává něco navíc."
Filip Coppens

CZECHINVEST

"S Global Catering spolupracujeme pravidelně již řadu let, neboť je to kvalitní služba, na kterou se můžeme spolehnout. Chutná jídla jsou od Global Catering samozřejmostí, ale také oceňujeme velmi vstřícný přístup vyhovět všem našim přáním. Vždy se skvělým výsledkem."
Ing. Jana Šmotková

CONFERENCE PARTNERS PRAGUE S.R.O.

"Jsme dlouholetí klienti společnosti Globalcatering. Pro naše konference a kongresy, pokud to daná lokalita povoluje, angažujeme pouze Globalcatering a to díky jejich extrémní flexibilitě, osobnímu přístupu, nadstandartním službám a hlavně díky spokojeným klientům, kteří se mj. i díky cateringovým službám vracejí."
Martin Zein

Recenze

global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 11. listopad 2023
S radostí mohu doporučit catering od této společnosti. Výborná domluva, obsluha i jídlo. Byli jsme velmi spokojeni.
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 7. listopad 2023
Velice děkujeme společnosti Global Catering za naprosto fenomenální servis na naší svatbě. Nad rámec skvělého jídla je nutné rovněž vyzdvihnout profesionální, byť lidský, přístup, který jsem jako osoba bez jakýchkoliv předchozích zkušeností s cateringem neskutečně ocenila. Po příjezdu na místo tým Global Catering nad rámec svých povinností pomohl s velmi kreativním rozmístěním jídla, což mělo významným vliv na atmosféru celého večera. V případě, že budu v budoucnu kdykoliv objednávat catering, s volbou společnosti nezaváhám ani na moment.
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 7. listopad 2023
Perfektní servis, i v průběhu akce (svatba) jsme se mohli spolehnout, že personál pružně zareaguje an aktuální potřebu jako například změnu harmonogramu. Jídlo rozmanité a velmi chutné, prostě pokud se chcete spolehnout, že občerstvení bude naprosto bez problému, doporučuji tohoto poskytovatele :) .
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 2. září 2023
Velmi rádi bychom poděkovali společnosti Global Catering za poskytnuté služby. Společnost nám zajišťovala svatební raut, který byl organizován na zahrádce, pro cca 25 hostů. Společnost se úkolu zhostila velmi profesionálně a ochotně a naše představy byly zcela splněné. V organizaci i nad naše očekávání, kdy daný prostor zahrady přímo zazářil. Svatební odpoledne a večer nám tak zůstane v paměti jako výjimečně zdařená událost. Děkujeme, Martina a Luděk Pytlíčkovi
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 19. červen 2023
Perfektní servis na konferenci. S kvalitou a chutí jídla velká spokojenost. Paní organizátorka dokonce na naše vyžádání operativně připravila bezlepkovou variantu občerstvení.
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 19. červen 2023
Všechny připravené pokrmy byly vynikající, během akce jsme potřebovali navýšit počet porcí a naprosto bez problému nám bylo vyhověno. Moc doporučuji, opravdu výborná zkušenost a ráda využiji do budoucna.
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 6. červen 2023
Služeb společnosti Global Catering využíváme opakovaně pro menší i větší konference, vždy s naprostou spokojeností. Flexibilita, nadstandardní služby, příjemná a rychlá komunikace, profesionalita - to je jen zlomek z mnoha kvalit, které Global Catering nabízí. Děkujeme!
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 6. březen 2023
Velice oceňuji preciznost, kreativitu a ochotnost zaměstnanců společnosti Global catering. Jejich pohoštění bylo vynikající a tematicky dotvořilo atmosféru akce pro velkého klienta. Děkujeme také za ochotu a flexibilitu personálu, který se bezesporu podílel na bezchybnosti a hladkému chodu celé akce.
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 8. červen 2020
Velmi profesionální a zároveň "lidský" přístup :) Na všem se lze domluvit bez problému. Také pořádají akce na klíč (kde si vybere i ten nejnáročnější klient, třeba jako jsem já) :D Velmi příjemná komunikace s celým týmem od Global Catering. Takže pokud hledáte Catering pro svou akci = GLOBAL CATERING na 100%
global catering global catering
⭐⭐⭐⭐⭐ 7. listopad 2019
Chceme moc poděkovat Global Catering Praha za perfektní servis. Již od telefonního hovoru milý profesionální přístup. Na jakékoliv naše dotazy jsme obratem odpovídali. V den rautu všechno proběhlo v pořádku. Jídlo všem moc chutnalo a obsluha byla také úžasná. Těšíme se na další spolupráci.''