+420 732 355 685

Raut

Nejčastějším typem občerstvení na společenských akcích je raut, kdy jsou studené a sladké pokrmy připraveny na bufetových či koktejlových stolcích a hosté se obsluhují sami, aniž by byli rušeni v konverzaci. Je možné využít tzv. „Live cooking“, kdy teplé pokrmy připravují profesionální kuchaři přímo před zraky hostů, čímž obohatí náplň jejich večera o zajímavý gurmánský zážitek.

Koktejl

Koktejl je kratší neformální setkání, jenž obvykle předchází jiné společenské události, například tiskové konferenci, módní přehlídce či vernisáži, a slouží tak k setkání s ostatními hosty a navázání kontaktů. Občerstvení je obsluhou servírováno z podnosů přímo mezi hosty, kteří tak nejsou zbytečně rušeni manipulací s nádobím.

Číše vína

Pokud byste rádi Vaši pracovní akci doplnili kratší neformální společenskou částí pro seznámení hostů a navázání nových kontaktů, je číše vína pro Vás to pravé. Jedná se o maximálně hodinovou záležitost, kde se servíruje především víno a drobné pochutiny.
Zaujala Vás naše nabídka cateringu? Zavolejte nám na číslo 732 355 685 nebo nám napište více o plánované události do našeho kontaktního formuláře.

Fotogalerie

Vernisáž výstavy o Peru prof. Pavelky, Stavební fakulta ČVUT – koktejl

Oslava mléka u příležitosti konání Světového dne mléka, GASK Kutná Hora - raut

PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář, Praha – raut

Urbášek & Partners advokátní kancelář s.r.o., H-Triatlon Praha - raut

Pražský hrad, Rothmayerův sál – občerstvení během koncertu ve Španělském sále

Schachermayer, spol. s r.o., Den Otevřených Dveří Hostivice - raut

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a napište nám jakou akci chystáte.
Co nejdříve Vás budeme kontaktovat a sestavíme catering na míru.
Global Catering Praha ©