Skip to main content

Hledáte ke cateringu i místo konání?
Exkluzivně pro Vás nabízíme prostory Autoklubu ČR.

Přímo v centru Prahy (naproti Hlavnímu nádraží) se nachází krásná dobová budova patřící Autoklubu ČR. Kromě jedinečné atmosféry tu najdete širokou nabídku různorodých prostor k pronájmu, přesně na míru Vaší akci.

Kromě občerstvení jsme schopni zajistit i konferenční techniku nebo zařídit doprovodný program, obojí je pro nás samozřejmostí.

Z jakých prostor si můžete vybrat?

Prostory prvního patra

Smetanův sál

Plocha: 140 m²

Tento největší sál je velmi dobře využitelný, co se týče rozsahu a témat jednotlivých akcí. Velké francouzské dveře po otevření spojí sál s foyer a nabídnou tak velkorysý prostor propojený s trojsálím Elišky Junkové pro až 300 osob. Maximální kapacita celého 1.patra včetně balkonu je 400 osob.

Šatna pro Vaše hosty se nachází v přízemí budovy, a s prostory prvního patra je spojena slavnostním schodištěm.

Foyer a prostory baru

Foyer s barem ve dřevěném obložení pro svou prostornost a zajímavý interiér využíváme na coffeebreaky, bufetové obědy a další občerstvení při konferencích či jiných společenských akcích pořádaných ve Smetanově sále.

Sál Elišky Junkové

Plocha: 119 m²

Spolu s přilehlými salonky Praga a Laurin&Klement po propojení francouzskými dveřmi mohou tvořit jeden sál. Maximální kapacita dle uspořádání až 120 osob. Díky variabilitě těchto prostor lze vytvořit až tři samostatné salonky, které mohou být využity jako konferenční místnosti.

Prostory pátého patra

Salonek Club

Plocha sálu: 80 m²
Plocha terasy: 50 m²

Salonek Club moderního stylu se nachází v 5. patře budovy a poskytuje panoramatický pohled na Pražský hrad, Petřín a Staré město. Při pěkném počasí je možné využít terasu, která je součástí prostoru. Úchvatný výhled na Prahu zajišťuje jedinečnou atmosféru v jakémkoliv ročním období.

Salónek je zcela samostatnou jednotkou s vlastní šatnou a toaletami.

Maximální kapacita dle uspořádání a včetně terasy až 90 osob.

Prostory přízemí

Grand Prix

Plocha: 120 m²

Salonek Aero

Plocha: 55 m²

Salonek Aero se nachází v přízemí budovy. Je vhodný k menším školením, seminářům, popřípadě se dá využít jako zázemí pro účinkující nebo pořadatele. Maximální kapacita dle uspořádání až 50 osob.

Restaurace

Plocha: 140 m²

Restauraci je možné využít samostatně nebo jako rozšíření ostatních prostor pro založení občerstvení, a tím zajistit stravování účastníků, bez narušení programu akce.

Restaurace je rozdělena na hlavní část a dva salonky A (max. 40 osob) + B (max. 20 osob). Maximální kapacita dle uspořádání až 120 osob.

V případě zájmu o pronájem uvedených prostor nebo zodpovězení případných dotazů se nám neváhejte ozvat.

Kontaktní osoba

Raut od Global Catering Praha

Tomáš Hlavatý

vedení společnosti
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 732 355 685