Skip to main content

Reviews

At our catering company, we put our whole heart into every event, and we always strive to provide our valued clients with more than just excellent quality service at an affordable price. We also aim to share with them a piece of our passion and enthusiasm for good food and drinks.That's why our clients keep coming back to us.
 • Czech Institute of Egyptology

  "For many years the Czech Institute of Egyptology has had the vast pleasure to collaborate with the Global Catering company when organising international conferences, symposia and gatherings. Next to an excellent cost versus quality balance, Global Catering constantly provides a flexible approach, an exceptional service, an ever present reliability and a very personal touch, adding lustre to any event."
  Filip Coppens
 • Česká kardiologická společnost

  "Služeb společnosti Global Catering využíváme opakovaně pro menší i větší konference, vždy s naprostou spokojeností. Flexibilita, nadstandardní služby, příjemná a rychlá komunikace, profesionalita - to je jen zlomek z mnoha kvalit, které Global Catering nabízí. Děkujeme!"
  Denisa Ebelová
 • CZECHINVEST

  "S Global Catering spolupracujeme pravidelně již řadu let, neboť je to kvalitní služba, na kterou se můžeme spolehnout. Chutná jídla jsou od Global Catering samozřejmostí, ale také oceňujeme velmi vstřícný přístup vyhovět všem našim přáním. Vždy se skvělým výsledkem."
  Ing. Jana Šmotková
 • CONFERENCE PARTNERS PRAGUE S.R.O.

  "Jsme dlouholetí klienti společnosti Globalcatering. Pro naše konference a kongresy, pokud to daná lokalita povoluje, angažujeme pouze Globalcatering a to díky jejich extrémní flexibilitě, osobnímu přístupu, nadstandartním službám a hlavně díky spokojeným klientům, kteří se mj. i díky cateringovým službám vracejí."
  Martin Zein